Vážení zákazníci. Z technických důvodů nebude možno v dnech 5.6 - 9.6 zasílat zboží. Děkujeme za pochopení
Logo
PO - PA (7:00 - 15:30)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás

O firmě H-CHEM Stavební chemie

Na trhu působíme od roku 2001  kdy jsme získali regionální zastoupení na prodej výrobků stavební chemie značky SIGA. Abychom obstáli v silně konkurenčním prostředí, museli jsme v průběhu vývoje reagovat na potřeby trhu a co nejrychleji rozšířit naší sortimentní nabídku. Během let jsme tak získali další obchodní zastoupení pro značky ČESKÝ STAVITEL, LEVIOR, CEYS, KITTFORT, TRELLEBORG, BLUEDOLPHIN TAPES… Od roku 2012 spolu s našimi obchodními partnery uvádíme na trh vlastní řadu stavební chemie 44U.  Sortiment jsme takto rozšířili například o pásky , těsnění, nářadí , aplikační a ochranné pomůcky.

Zásobování probíhá ze skladového areálu na  Novosedlické ulici v Teplicích kde je také sídlo firmy a vzorkovna výrobků.  Od počátku jsme se zaměřovali hlavně na velkoobchodní prodej dalším prodejcům a významnějším zpracovatelům v regionu.


Dodávky zboží stálým obchodním partnerům realizujeme vlastní dopravou v pravidelných rozvozních dnech případně v jiném termínu s pomocí externích dopravců.


Můžete se s námi spojit na dále uvedených kontaktech kde vám rádi poskytneme profesionální servis, odborné poradenství či okamžitou dodávku našich produktů.


Těšíme se na spolupráci s vámi
Team H-CHEM s.r.o. 

 

Informace

Nabízíme: montážní pěny, tmely, lepidla, chemické kotvy, přísady do betonů a malt, správkové malty, ochranu dřeva, hydroizolace, tekuté lepenky, štuky, sádry, těsnění oken a dveří, lepící pásky a fólie, aplikační pomůcky...

Zpracování osobních údajů

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

COOKIES

H-CHEM - Stavební chemie
PO - PA (7:00 - 15:30)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz