Logo
PO - PA (7:00 - 15:30)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. KOTVÍCÍ TECHNIKA
 3. 44u Chemická kotva vinylester 300 ml (více variant)

44u Chemická kotva vinylester 300 ml (více variant)

  44u Chemická kotva vinylester 300 ml (více variant)
  325 Kč
  - 10 %
  44u Chemická kotva vinylester 300 ml (více variant)

  celoroční -10°C až +35°C, vinylesterová chemická malta bez styrenu pro kotvení bez rozpěrných sil

  CHEMICKÁ KOTVA VINYLESTER je dvousložková vinylesterová chemická malta bez styrenu pro kotvení bez rozpěrných sil (nahrazuje kovové kotvy a hmoždinky)... celý popis
  Balení
  293 Kč
  242 Kč
  bez DPH
  ks
  Číslo produktu:441631
  EAN kód:8594172982476
  Hlídat cenu / dostupnost
  Kompletní specifikace

  CHEMICKÁ KOTVA VINYLESTER je dvousložková vinylesterová chemická malta bez styrenu pro kotvení bez rozpěrných sil (nahrazuje kovové kotvy a hmoždinky), vytvářející trvale nerozebíratelný a velmi odolný spoj, vyznačující se velkou mechanickou pevností. Vytvrzuje i v uzavřených prostorách bez přístupu vzduchu (vzdušné vlhkosti).
  CHEMICKÁ KOTVA VINYLESTER je určena ke kotvení závitových tyčí, objímek, armovacích tyčí a podobných, nejčastěji kovových profilů, do většiny plných i dutých (nutné použít PLASTOVÉ SÍTKO nebo kovové sítko) soudržných stavebních materiálů jako jsou cihla, beton, kámen apod.

  Pracovní postup: Vyvrtejte otvor o min. 2 mm větší než je kotvený materiál. Z vyvrtaného otvoru odstraňte pomocí PUMPIČKY a ČISTÍCÍHO KARTÁČKU zbytky prachu. Odšroubujte krycí vičko z kartuše, uřízněte sáčky pod kovovou sponkou a našroubujte přiložený APLIKÁTOR K CHEMICKÉ KOTVĚ. Vložte do vhodné výtlačné pistole (např. VÝTLAČNÁ PISTOLE NA KARTUŠE CHILTON COX). Vytlačujte chemickou maltu, dokud nebude mít konzistentní šedou barvu. Poté je kotva připravena k použití. Otvor v plných materiálech vyplňte do poloviny jeho hloubky, u dutých materiálů nejprve vložte PLASTOVÉ SÍTKO nebo kovové sítko a vyplňte ho cele. Otáčivým pohybem uložte kotvený prvek do konečné polohy a nechte chemickou maltu vytvrdnout.


  Upozornění: V závislosti na teplotě lze pouze po omezenou dobu (viz. tabulka níže) smíchanou chemickou maltu vytlačovat a se spojem částečně manipulovat (poté vytvrdne). Doporučená teplota kartuše při zpracování/aplikaci je +20°C.

   

  Aplikační teplota: -10°C až +35°C (optimálně +20°C)

   

  Teplotní odolnost: -40°C až +80°C

  PRACOVNÍ A VYTVRZOVACÍ ČASY
  Teplota materiálu -10°C** -5°C +5°C +15°C +25°C +35°C
  Otevřená doba (min)504020953
  Konečné vytvrzení (min)*24018090603020
  * platí pro kotvení v suchém betonu, ve vlhkém betonu je doba dvojnásobná.
  ** teplota kartuše musí být +20°C 
  Ke stažení
  Zboží zařazeno v kategoriích
  Informace

  Nabízíme: montážní pěny, tmely, lepidla, chemické kotvy, přísady do betonů a malt, správkové malty, ochranu dřeva, hydroizolace, tekuté lepenky, štuky, sádry, těsnění oken a dveří, lepící pásky a fólie, aplikační pomůcky...

  H-CHEM - Stavební chemie
  PO - PA (7:00 - 15:30)
  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz